Magister edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z logopedią. Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność: pedagogika w zakresie profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej. Od 10 lat pracuje z dziećmi – w salach zabaw, żłobkach, przedszkolach. Jest również instruktorem Zumby: Zumba Kids.Praca z dziećmi jest jej pasją, która każdego dnia przynosi jej satysfakcję i radość. Uważa, że dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego czego pragnie. Nie tylko dzieci uczą się od dorosłych, ale także dorośli od dzieci. W swojej pracy lubi to, że każdy dzień jest jedyny i niepowtarzalny, może się codziennie dowiedzieć wielu rzeczy o sobie i o swoich wychowankach, a także o świecie. W wolnym czasie uwielbia spacery, ćwiczy Zumbę i lubi czytać książki.