Magister pedagogiki o specjalizacji edukacja wieku dziecięcego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne. Absolwentka filologii polskiej. Posiada ponad 12 lat doświadczenia zawodowego. Ukończyła kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Na pierwszym miejscu jej zainteresowań jest człowiek, wspomaganie jego rozwoju w najwcześniejszych latach życia i obserwacja zmian jakie zachodzą w procesie wychowania. Jej największą dumą jest to, że ma na to bezpośredni wpływ. Jak sama mówi, praca z dziećmi jest nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi jej mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechem i sukcesami podopiecznych. Pani Magda za cel stawia sobie poznanie swoich wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że dzieciństwo to czas beztroski i najpiękniejszych wspomnień.