Nasze Przedszkole

NAUKA

W naszej placówce, poprzez odpowiednio dobrane gry edukacyjne i zabawy, Państwa dzieci mogą optymalnie rozwinąć swój potencjał.

ZABAWA

W Naszym Przedszkolu dzieci nigdy się nie nudzą! Zabawa jest najbardziej efektywnym sposobem uczenia dziecka, gdyż angażuje wszystkie jego zmysły.

POSIŁKI

Prawidłowy rozwój Dzieci w ogromnym stopniu zależy od pełnowartościowego jedzenia. Nasze posiłki są wyjątkowo smaczne, przy tym nie zawierają konserwantów.

OPIEKA

Pozostawiając nam swoje dzieci obdarzacie nas Państwo ogromnym zaufaniem, dlatego nasza kadra, to doświadczone i ciepłe osoby.

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

W Naszym Przedszkolu odbywają się różnorodne zajęcia, od ceramiki, poprzez rytmikę, aż po zajęcia z muzykoterapii.

ROZWÓJ SPOŁECZNY

Okres przedszkolny to ważny moment wchodzenia w życie społeczne i pierwsze doświadczenia z rówieśnikami.

DOBRA LOKALIZACJA

Znajdujemy się 5 min. spacerem od Metra Natolin, w pobliżu pętli autobusowej, co jest doskonałą bazą wypadową dla wycieczek.

NASZA KADRA

Pani Sylwia

NAUCZYCIEL

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie; specjalność; pedagogika przedszkolna z logopedią. Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach; specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną. Od 12 lat jest nauczycielem wychowania przedszkolnego, jest nauczycielem mianowanym. Ukończyła kurs instruktora fitness dla dzieci. Lubi wszelkiego rodzaju prace plastyczne, sport i taniec. Praca z dziećmi to droga, którą wybrała świadomie i którą chce podążać. Cieszy się, że każdy dzień spędzony z dziećmi utwierdza ją w przekonaniu, że to dobry wybór. Właśnie od dzieci uczy się czerpać radość z najprostszych rzeczy, a uśmiech dziecka to dla niej najlepsza nagroda za codzienny wysiłek.

NASZE PRZEDSZKOLE

Nasze Przedszkole