Pani Magda

NAUCZYCIEL

Magister pedagogiki o specjalizacji edukacja wieku dziecięcego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne. Absolwentka filologii polskiej. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Ukończyła kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Na pierwszym miejscu jej zainteresowań jest człowiek, wspomaganie jego rozwoju w najwcześniejszych latach życia i obserwacja zmian jakie zachodzą w procesie wychowania. Jej największą dumą jest to, że ma na to bezpośredni wpływ. Jak sama mówi, praca z dziećmi jest nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi jej mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechem i sukcesami podopiecznych. Pani Magda za cel stawia sobie poznanie swoich wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że dzieciństwo to czas beztroski i najpiękniejszych wspomnień.

Pani Ola

NAUCZYCIEL

Magister edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z logopedią. Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność: pedagogika w zakresie profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej. Od 10 lat pracuje z dziećmi - w salach zabaw, żłobkach, przedszkolach. Jest również instruktorem Zumby: Zumba Kids.Praca z dziećmi jest jej pasją, która każdego dnia przynosi jej satysfakcję i radość. Uważa, że dziecko może nauczyć dorosłego trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego czego pragnie. Nie tylko dzieci uczą się od dorosłych, ale także dorośli od dzieci. W swojej pracy lubi to, że każdy dzień jest jedyny i niepowtarzalny, może się codziennie dowiedzieć wielu rzeczy o sobie i o swoich wychowankach, a także o świecie. W wolnym czasie uwielbia spacery, ćwiczy Zumbę i lubi czytać książki.

Pani Sylwia

NAUCZYCIEL

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie; specjalność; pedagogika przedszkolna z logopedią. Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach; specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną. Od 10 lat jest nauczycielem wychowania przedszkolnego, jest nauczycielem mianowanym. Ukończyła kurs instruktora fitness dla dzieci. Lubi wszelkiego rodzaju prace plastyczne, sport i taniec. Praca z dziećmi to droga, którą wybrała świadomie i którą chce podążać. Cieszy się, że każdy dzień spędzony z dziećmi utwierdza ją w przekonaniu, że to dobry wybór. Właśnie od dzieci uczy się czerpać radość z najprostszych rzeczy, a uśmiech dziecka to dla niej najlepsza nagroda za codzienny wysiłek.

Pani Paulina

NAUCZYCIEL

Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studiowała i ukończyła dwie specjalności. Posiada tytuł magistra na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną oraz opiekuńczo- wychowawcza z terapią pedagogiczną. Kilkukrotnie była wychowawcą na koloniach i półkoloniach. Chętnie uczestniczy w szkoleniach, dzięki którym może rozwijać siebie i swoje kompetencje. Wybrała pracę z dziećmi, ponieważ dzięki niej spełnia się zawodowo, a spędzanie z nimi czasu sprawia jej wiele radości i satysfakcji. W pracy z dziećmi uwielbia to, że każdy dzień jest niepowtarzalny. Docenia to, że kształcąc swoich wychowanków, sama jest w stanie wiele się nauczyć, zarówno o nich samych, jak i o samej sobie. W wolnych chwilach lubi uprawiać sport, dzięki któremu może się odprężyć i skoncentrować.

Pani Agnieszka

POMOC NAUCZYCIELA

Pani Agnieszka pracuje jako pomoc nauczyciela w najmłodszej grupie. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo satysfakcji i radości, a także pozwala zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Pani Agnieszka dąży do tego, aby dzieci czuły się przy niej bezpieczne, a wspólnie spędzony czas zapamiętały jak najlepiej. Stara się najpierw zbudować odpowiednią atmosferę i relację, by następnie móc indywidualnie rozwijać zainteresowania oraz wspierać realizację potrzeb swoich małych podopiecznych. Prywatnie jest mamą dwóch wspaniałych córek.

Pani Natalia

POMOC NAUCZYCIELA

Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej, specjalność: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W przyszłości planuje podjąć studia z zakresu logopedii. Miłość do pracy z dziećmi odkryła, kiedy urodziła się jej młodsza siostra. Od tego czas zawód nauczyciela stał się jej marzeniem, które obecnie realizuje. Pomimo krótkiego, lecz intensywnego stażu pracy z dziećmi odkryła, że praca ta, to pewnego rodzaju misja. To od niej zależy czy dane aktywności plastyczne czy ruchowe spodobają się dziecku. Być może to właśnie ona odkryje w dziecku niespotykany talent. To właśnie jej główna motywacja, aby dalej realizować się w tym kierunku. W wolnym czasie czyta książki, a najbardziej relaksuje się przy kryminałach.

Nasze Przedszkole

ul. Migdałowa 10 lok. U10