Pani Sylwia

NAUCZYCIEL

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie; specjalność; pedagogika przedszkolna z logopedią. Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach; specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną. Od 12 lat jest nauczycielem wychowania przedszkolnego, jest nauczycielem mianowanym. Ukończyła kurs instruktora fitness dla dzieci. Lubi wszelkiego rodzaju prace plastyczne, sport i taniec. Praca z dziećmi to droga, którą wybrała świadomie i którą chce podążać. Cieszy się, że każdy dzień spędzony z dziećmi utwierdza ją w przekonaniu, że to dobry wybór. Właśnie od dzieci uczy się czerpać radość z najprostszych rzeczy, a uśmiech dziecka to dla niej najlepsza nagroda za codzienny wysiłek.

Pani Magda

NAUCZYCIEL

Magister pedagogiki o specjalizacji edukacja wieku dziecięcego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne. Absolwentka filologii polskiej. Posiada ponad 12 lat doświadczenia zawodowego. Ukończyła kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Na pierwszym miejscu jej zainteresowań jest człowiek, wspomaganie jego rozwoju w najwcześniejszych latach życia i obserwacja zmian jakie zachodzą w procesie wychowania. Jej największą dumą jest to, że ma na to bezpośredni wpływ. Jak sama mówi, praca z dziećmi jest nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi jej mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechem i sukcesami podopiecznych. Pani Magda za cel stawia sobie poznanie swoich wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że dzieciństwo to czas beztroski i najpiękniejszych wspomnień.

Pani Martyna

NAUCZYCIEL

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Pedagogicznej Janusza Korczaka w Katowicach: specjalność: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W przyszłości planuję podjąć studia z zakresu psychologii. Praca z dziećmi daje jej dużo radości a także pozwala rozwijać nowe umiejętności i stwarza możliwość nabywania nowych doświadczeń a także pobudza jej kreatywność. Jej celem jest tworzenie przestrzeni w której dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Przestrzeni w której będą one mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania a także spędzać miło czas. W wolnym czasie bardzo lubi czytać książki oraz zajmować się roślinami.

Pani Natalia

NAUCZYCIEL

Studentka studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej, specjalność: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W przyszłości planuje podjąć studia z zakresu logopedii. Miłość do pracy z dziećmi odkryła, kiedy urodziła się jej młodsza siostra. Od tego czas zawód nauczyciela stał się jej marzeniem, które obecnie realizuje. Pomimo krótkiego, lecz intensywnego stażu pracy z dziećmi odkryła, że praca ta, to pewnego rodzaju misja. To od niej zależy czy dane aktywności plastyczne czy ruchowe spodobają się dziecku. Być może to właśnie ona odkryje w dziecku niespotykany talent. To właśnie jej główna motywacja, aby dalej realizować się w tym kierunku. W wolnym czasie czyta książki, a najbardziej relaksuje się przy kryminałach.

Pani Agnieszka

POMOC NAUCZYCIELA

Pani Agnieszka pracuje jako pomoc nauczyciela w najmłodszej grupie. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo satysfakcji i radości, a także pozwala zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Pani Agnieszka dąży do tego, aby dzieci czuły się przy niej bezpieczne, a wspólnie spędzony czas zapamiętały jak najlepiej. Stara się najpierw zbudować odpowiednią atmosferę i relację, by następnie móc indywidualnie rozwijać zainteresowania oraz wspierać realizację potrzeb swoich małych podopiecznych. Prywatnie jest mamą dwóch wspaniałych córek.

Nasze Przedszkole

ul. Migdałowa 10 lok. U10