Studentka studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej, specjalność: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W przyszłości planuje podjąć studia z zakresu logopedii. Miłość do pracy z dziećmi odkryła, kiedy urodziła się jej młodsza siostra. Od tego czas zawód nauczyciela stał się jej marzeniem, które obecnie realizuje. Pomimo krótkiego, lecz intensywnego stażu pracy z dziećmi odkryła, że praca ta, to pewnego rodzaju misja. To od niej zależy czy dane aktywności plastyczne czy ruchowe spodobają się dziecku. Być może to właśnie ona odkryje w dziecku niespotykany talent. To właśnie jej główna motywacja, aby dalej realizować się w tym kierunku. W wolnym czasie czyta książki, a najbardziej relaksuje się przy kryminałach.